Bali z Berlína – 9684 Kč
2.8.2018

Bali z Berlína

9684

O této nabídce

Singapurská nízkonákladovka Flyscoot přináší další parádní akci na letenky do Jihovýchodní Asie! Z Berlína se můžete vydat s jedním přestupem v Singapuru na oblíbené Bali za 9684 Kč. Vyrazit tam můžete 17. března s návratem 26. března. Cenovka je to víc než dobrá, dejte si jen pozor na to, že v ceně je opravdu jen letenka a kabinové zavazadlo. Za odbavené se připlácí 3065 Kč, jídlo si vemte na palubu s sebou.

 • Rezervujte: přímo přes flyscoot
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla + notebook o rozměrech 54 x 38 x 23 cm, dohromady max 10 kg
 • Dostupnost: březen – duben 2019
 • Termíny:
  • 4. 3. – 26. 3.
  • 17. 3. – 26. 3.
  • 24. 3. – 2. 4.
  • ​​​​​​​31. 3. – 9. 4.
  • 22. 4. – 7. 5. a další…

TIP: Chcete letět už na podzim? Mrkněte na letenky z Vídně za 12830 Kč včetně 23 kg zavazadla k odbavení. Kalendář termínů >>

Ubytování na Bali

Doporučujeme se ubytovat na více místech, ať to prozkoumávání ostrova je pro vás jednodušší. V Ubudu se ubytujte v Alam Pracetha Bali Ubud, který nabízí nově zrekonstruované pokoje v uzavřené zahradě kousek od Ubudu s vlastní koupelnou a opravdu výbornou snídaní jen za 175 Kč/osobu. 

Pokud zamíříte rovnou na Kutu, nejrušnější část ostrova, tak doporučujeme se ubytovat v Arnaya homestay, který nabízí dvoulůžkové pokoje také se skvělou snídaní za 350 Kč/osobu.

V Amedu zas využijte nabídky ubytování Three Brothers Bungalows Bu Kadek, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 240 Kč/osobu. Snídani si můžete dát přímo na pláži a s výhledem na Mount Agung.

Zvažte také ubytování přes AirBnB. Často zde můžete najít nabídku ubytování v soukromí, kde proniknete do skutečného stylu života místních. Věřte, že to stojí za to!

Doprava

Asi nejjednodušší a nejlepší způsob, jak se dopravovat po tomto ostrově, je půjčit si motorku. Cena za půjčení motorky na 1 den se pohybuje kolem 80 Kč. Půjčit si ji můžete v oficiálních půjčovnách, ale často se více vyplatí se zeptat pana domácího, za kolik by motorku půjčil on. Kromě motorky se zde lze dopravovat místní dopravou, ať už místními autobusy, které pendlují na hlavních tazích, nebo minivany a sdílenými/soukromými taxíky. Ceny se samozřejmě nepohybují na úrovni našich taxíků, ale počítejte, že ve srovnání s motorkou či místními autobusy si ta taxíky lehce připlatíte (např. soukromý taxík Ubud – Amed stojí kolem 700 Kč/ 3 hodiny jízdy).

Víza

Do Indonésie nepotřebujete víza, pokud neplánujete zůstat v této zemi déle jak 30 dní. Často je ale vyžadováno na letišti předložení zpáteční letenky. Samozřejmostí je platnost cestovního pasu ještě minimálně 6 měsíců po návratu

Náhled letenky z Berlína do Denpasaru za 9684 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)