Indonésie – Bali – 16 801 Kč
27.8.2014

Indonésie - Bali

O této nabídce

Pokud se chystáte v zimě do Indonésie na proslavený ostrov Bali, China Southern nabízí zpáteční multicity letenky z Prahy (PRG) na Bali do města Denpasar (DPS) s návratem do Mnichova (MUC) za 16 801 Kč.  Příkladem může být odlet 1. února s návratem 15. února.

  • Rezervace a dostupné termíny: v tomto kalendáři  (pokud budete chtít platit hotově či kartou, potom doporučujeme letenky zakoupit o 35 Kč dráž v tomto vyhledávači)
  • Minimální délka pobytu: 7 dní
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce

Ubytování na Bali

Indonésie je velmi levná země, za 315 Kč/os/noc včetně snídaně můžete bydlet v tomto pěkném hotelu.

Víza do Indonésie

Nezapomeňte, že pro občany ČR platí vízová povinnost – za 35 USD pořídíte 30denní turistické vízum po příletu na letišti.

Jak se dostat z Mnichova?

Z Mnichova se dostanete jednoduše pomocí autobusů SA či Eurolines, nebo můžete využít nabídku vlaku (pořiďte si jízdenku Německo – Včasná Evropa v e-shopu ČD).

[google-map-v3 shortcodeid=“7f91ca1c“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Denpasar, Indonesia{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)