Bali – Indonésie – China Eastern Airlines – 13 259 Kč
27.5.2013

Bali – Indonésie – China Eastern Airlines – 13 259 Kč

O této nabídce

Pouze na velmi omezené množství termínů (říjen letošního roku) jsou dostupné zpáteční letenky na Bali od společnosti China Eastern Airlines. Odlet je z Říma, přičemž absolvujete jedno mezipřistání v Šanghaji a zpět přiletíte do Frankfurtu. Rezervaci provedete přes náš vyhledávač.

Říjnové termíny:

Odlety: 5, 8, 9, 12, 16, 18
Návraty: 14, 21

Ubytování:

Ubytování lze v Indonésii pořídit velmi levně, např. v termínu 5.-14.10. je příkladem tento apartmán, který na 9 nocí stojí (2 dospělí + 1 dítě do 15 let) 3 509 Kč, což vychází 130 Kč/os/noc.

Doporučujeme také využít nabídky naší autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Denpasar Bali{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)