Bali – Indonésie – China Eastern – 11939 Kč
27.2.2014

Bali - Indonésie - China Eastern

O této nabídce

V posledním roce bylo levných letenek na Bali jako šafránu, takže nebylo výjimkou, že člověk musel vzít zavděk letenkami okolo průměrných 18 tis. Kč. Díky nabídce China Eastern mohou zkušenější a méně zmlsaní cestovatelé koupit letenky z Říma s návratem do Londýna za 11939 Kč. Celkové náklady na letenky z Prahy se tak s největší pravděpodobností budou pohybovat okolo 14 tis.

Dostupných termínů za takto skvělou cenu bohužel není mnoho – jeden v květnu a jeden v říjnu.

13. – 25.5.
3.10. – 12.10.

Jak do Říma:

Pro tyto konkrétní termíny je možné za podobnou cenu využít všech 3 hlavních dopravců, kteří na lince Praha – Řím létají – Vueling, easyjet a WizzairCena letenky se bude pohybovat okolo 1 tis. Kč.

Jak z Londýna:

V Londýně přiletíte na hlavní letiště Heathrow, ze kterého zaplatíte za jednosměrnou letenku nejméně 3500 Kč. Vzhledem k tomu, že do Londýna přiletíte večer a stejně byste museli čekat na přípoj do rána, doporučujeme se v noci / ráno přesunou na lowcostové letiště Luton nebo Standsted a odtus pokračovat s nízkonákladovými Ryanairem nebo Wizzairem.

Ubytování:

Ubytování můžete výhodně rezervovat na stránkách Agoda nebo BookingBali je velmi levnou destinací, kde hezký dvojlůžkový pokoj se snídaní pořídíte už za 150 Kč na os. a noc. Ve tříhvězdičkovém hotelu na pláži potom zaplatíte přibližně 200 Kč.

[google-map-v3 shortcodeid=“2ae1e633″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bali{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)