Bali – China Eastern – 15 425 Kč
30.8.2012

Bali – China Eastern – 15 425 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte do Indonésie a plánujete dost dopředu, můžete využít tarif China Eastern s odletem z Říma (FCO) 26. února s návratem do Londýna (LHR) 24. března. Tuto letenku můžete rezervovat na této stránce a zaplatíte za ní 12 549 Kč.

K tomu dokupte jednosměrné letenky:

  •  26. 2. Praha => Miláno Malpensa u Easyjetu
  • 26. 2. Miláno Malpensa => Řím rovněž u Easyjetu

a jeden přískok pro cestu zpět:

Drobnou nevýhodou je nutný přesun po zemi z londýnského letiště Heathrow na nízkonákladové letiště Luton. Cena za letenku je konečná, pokud poletíte přískoky po Evropě s 10kg kabinovým zavazadlem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bali, Indonesia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)