Balaton v létě s ČSA – 2790 Kč
25.6.2014

k Balatonu v létě s ČSA

O této nabídce

České aerolinie budou létat během července a srpna z Prahy (PRG) k Balatonu (letiště Hévíz – SOB). Pokud tedy nepotřebujete moře ale stačí Vám velké jezero, můžete letět například 4. srpna s návratem 11. srpna. Rezervuj příklad >> Tarif Flexi, který je momentálně dostupný. umožňuje odbavit až dvě 23kg zavazadla.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v červenci – 28
  • Odlet v srpnu – 4,11,18,25
  • Návrat v srpnu – 4,11,18,25

Rezervace letenky: nejlevněji na stránkách dopravce

Ubytování

Velmi levné ubytování pořídíte již na příkladové datum za 260 Kč/os/noc v tomto hotelu.
[google-map-v3 shortcodeid=“f8852856″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Balaton{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)