Bajkal o letních prázdninách
13.12.2016

Bajkal o letních prázdninách

O této nabídce

Máte rádi přírodu a chystáte se o letních prázdninách na pořádnou cestu za dobrodružstvím? Jednou z možných variant je také vyrazit k nejhlubšímu a možná nejkrásnějšímu jezeru na světě – ruskému Bajkalu. Poznávání krás Sibiře můžete navíc spojit také se zastávkou v sousedním Mongolsku. Letenky z Budapešti během celého jara i o letních prázdninách stojí 8804 Kč, což je v tomto období nejméně za poslední roky (Aeroflot dělal podobné akce každý rok, ale o prázdninách byla cena vždy výrazně vyšší).

Variantou, která se nejvíce líbí nám, je cestou tam letět jen do Moskvy a do Irkutsku pokračovat vlakem po Transsibiřské magistrále se zastávkami v Jaroslavli, Permu, Jekatěringurgu, Novosibirsku a Krasnojarsku. Za Bajkalem už se cesta vlakem poměrně nudná bez zajímavějších zastávek, takže rozhodně není chybou zůstat v Irkutsku a vychutnat si krásy okolí bajkalského jezera. V tomto případě také bude nižší cena letenky – jen 7327 Kč.

[highlightbg /]

Ubytování

V případě, že se rozhodnete pro variantu přes Moskvu, můžete se ubytovat v centru v tomto skromném hotýlku jen za 260 Kč za os. a noc. Pří výběru si dejte pozor, abyste nerezervovali pokoj bez okna, který stojí jen o pár desítek korun méně než klasický dvoulůžkový pokoj.

Jak do Budapešti

Do Budapešti je srovnatelná cena jízdenky na autobus i na vlak, a to kolem 500 Kč za jednosměrnou jízdenku. V případě autobusu můžete využít služeb Regiojet nebo Eurolines, vlakem vás za rozumné peníze při koupi včasné jízdenky (zakoupené nejméně 3 dny předem) svezou České dráhy.

Víza

Kompletní info o získání víz do Ruska, tipy, jak ušetřit a zmáknout vše hned při první návštěvě, naleznete v našem fóru.

Náhled letenky za 8804 Kč 

Bajkal o letních prázdninách

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)