Bajkal, Altaj, Transsibiřská magistrála v létě 2015 – od 10564 Kč
22.11.2014

Bajkal, Altaj, Transsibiřská magistrála v létě 2015

O této nabídce

Pokud jste milovníky nedotčené přírody a dáváte přednost cestám na východ, vybrali jsme pro Vás to nejlepší, co v současné době trh letenek nabízí pro léto roku 2015. Díky výhodným tarifům ruským aerolinek, jistě do značné míry ovlivněných propadem rublu, je nyní možné pořídit podobnou dovolenou za mnohem výhodnější cenu, než tomu bylo v minulých letech.

Barnaul – Altaj – 10564 Kč

Altaj je nejvyšší pohoří Sibiře, rozkládající se na hranici Ruska, Kazachstánu, Mongolska a Číny, přičemž v posledních letech je díky své nedotčené přírodě vyhledávaným místem pro pěší turistiku. Zpáteční letenky z Berlína jsou dostupné i o letních prázdninách za skvělých 10564 Kč – příklad termínu.

Ulan Ude – Bajkal – 11128 Kč

Bajkal je díky své atmosféře a nádherné okolní přírodě skvělým místem pro letní dovolenou. Zpáteční letenky z Berlína do Ulan Ude jsou dostupné už za 11128 Kč. – příklad termínu.

Transsibiřská magistrála – Moskva – Vladivostok – 12443 Kč

Cesta po Trassibiřské magistrále z Moskvy do Vladivistoku se zastávkami ve např. ve Vladimíru, Jekatěrinburgu, Novosibirsku, Krasnoyarsku, Iskutsku u Bajkalu je rozhodně zážitkem na celý život. Open jaw letenky po trase Pardubice – Moskva, Vladivistok – Pardubice je nyní možné koupit za 12443 Kč – příklad termínu. Na tuto trasu doporučujeme podle plánované délky strávené u Bajkalu 2 – 3 týdny. Ceny jízdenek na vlak z Moskvy do Vladivostoku vás vyjdou zhruba na dalších 7 tis. Kč a rádi Vám pomůžeme s jejich rezervací (jízdenky je možné rezervovat 60 dní dopředu).

V rámci své cesty si i v těch nejodlehlejších místech můžete pohodlně půjčit auto v naší autopůjčovně.

Vízum:

Pro vízum do Ruska je třeba mít pozvání od ruské cestovní kanceláře. Toto pozvání jsme schopni Vám zajistit nejlevněji v ČR za 400 Kč.

Kromě toho je nezbytné zaplatit konzulární poplatek 990 Kč. Vízum z důvodu nižší cenu doporučujeme vyhotovit přes konzulární úsek velvyslanectví, a nikoliv přes nově zřízená vízová centra, kde je servisní poplatek výrazně vyšší.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)