Bajkal a projížďka po Transsibiřské magistrále s letenkami od 7272 Kč
20.4.2016

Bajkal a projížďka po Transsibiřské magistrále s letenkami

O této nabídce

Bajkal je nejstarším, nejhlubším a možná také nejznámějším jezerem na světě, které společně s nádhernou přírodou jižní Sibiře každoročně láká milovníků přírody. Nyní si můžete díky nabídce Aeroflotu do konce května zaletět do Irkutsku za velmi slušných 8590 Kč s odletem z nedaleké Budapešti (BUD). Kromě Budapešti je možné letět o trochu dráž též z Berlína. Květen (a červen) je k návštěvě Bajkalu ideální, protože zde ještě není tolik turistů a příroda je údajně nejkrásnější. V případě zájmu se cestou zpátky můžete zastavit na 24 hodin v Moskvě.

Tato nabídka kromě samotné návštěvy Bajkalu umožňuje také let do Moskvy, jízdu vlakem po Transsibiřské magistrále a návrat letadlem domů.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Jak koupit jízdenky na Transsibiřskou magistrálu?

Jízdenky je možné koupit na stránkách Ruských drah – rzd.ruPři nákupu je někdy problém v tom, že systém nebere všechny karty. My máme ozkoušenou Citibank, která funguje, takže Vám v případě problémů můžeme s rezervací pomoct. 🙂

Ubytování

Ubytování v celém Rusku je možné výhodně rezervovat přes booking, který je zde velmi rozšířen. Kromě toho se můžete ukusit podívat i na srovnávač Trivago.

Jak do Budapešti

Pro cestu do Budapešti můžeme doporučit cestu autobusem se společností Student Agency nebo Eurolinespřípadně cestu vlakem s využitím včasné jízdenky od ČD. Všechny možnosti jsou cenově srovnatelné a ceny jednosměrné jízdenky se pohybují okolo 400 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)