Babí léto v Eindhovenu z Brna již od 569 Kč
11.7.2016

Babí léto v Eindhovenu z Brna

O této nabídce

Zpestřete si začátek podzimu výletem do nizozemského Eindhovenu. Přímo z Brna za pár šlupek! Zpáteční letenky pořídíte již od 569 Kč se společností Wizzair. Užít si můžete některý z prodloužených víkendů na konci září či začátku října, popř. se naskýtá možnost i v pokročilejší podzimní době (to však již vyjde o něco dráž a dá se čekat méně příznivé počasí).

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Wizzair
  • Zavazadlo: v ceně je malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 45 x 32 x 25 cm
  • Termíny: nejlevněji v termínu 21.-25.9.,  mírně dráž např: 14.-18.9./25.-28.9./ 28.9.-2.10./ 2.-5.10./

[/highlightbg]

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj se snídaní seženete již od 600 Kč/os/noc. Rezervovat si ho můžete přes Booking nebo lze využít i služby srovnače Trivago.

Co dělat v Eindhovenu?

Eindhoven je staré univerzitní město, které svým návštěvníkům nabízí hned několik muzeí. Navštívit můžete třeba muzeum automobilky DAF, technologického giganta Philips či Van Abbe museum s instalacemi současných nejen nizozemských umělců. Pokud Vás již šmajdání po městě unaví, klid pro odpočinek jistě naleznete v rozsáhlém parku de Splinter.

Cesty po Nizozemsku

Prakticky po celém Nizozemsku a vlastně i do sousední Belgie můžete cestovat vlakem. Železniční síť je opravdu hustá a frekvence spojů vysoká. Svou jízdenku si můžete najít na těchto stránkách. Pokud Vás již omrzí Eindhoven, můžete navštívit belgické Antverpy či metropoli Amsterdam. Obě dvě destinace jsou dostupné do 100 minut jízdy.

Náhled nejlevnějších letenek

Babí léto v Eindhovenu z Brna již od 569 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)