Azurové pobřeží v červenci a srpnu – 2659 Kč
6.5.2016

Azurové pobřeží v červenci a srpnu

O této nabídce

Vydejte se v létě k moři do Francie a navštivte franouzské Nice na jiho Provence a vykoupejte se ve Středozemním moři na Cote d’Azure. Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Nice (NCE) pořídíte za 2659 Kč včetně letních prázdnin. Využijte oba dva červencové svátky a zaleťte si tam 3. července s návratem 9. července.

[highlightbg]

  • Rezervujte: nejlevněji na stránce Air Berlin, nicméně pozor, je třeba platit přes PayPal.
  • TIP: Nemáte Paypal? Za 2699 Kč můžete rezervovat přes nás, platba kartou, převodem či hotově zdarma. Rezervuj termín 3. 7. – 9. 7. >>
  • Dostupné termíny: v tomto kalendáři
  • Zavazadla v ceně: 8kg kabinové, pokud budete chtít 23kg k odbavení, kupte si rovnou tarif FlyDeal, ve kterém za něj zaplatíte 540 Kč navíc

[/highlightbg]

Ubytování na Azurovém pobřeží

Na příkladový termín vychází slušně tohle studio.  Solidně vychází také tento hotel kousek od centra, jinak doporučujeme vybírat z klasických nabídek bookingu či si to nechat srovnat přes Trivago.

Náhled příkladového termínu

Azurové pobřeží v červenci a srpnu - 2659 Kč

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)