Azurové pobřeží – Nice – Austrian – 2845 Kč
14.12.2013

Azurové pobřeží – Nice – Austrian – 2845 Kč

O této nabídce

Vánoce za námi ještě sice nejsou, přesto už začínají jak na jaře rašit levné letenky na léto 2014. Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Nice (NCE) pořídíte za 2845 Kč, jako příklad uvádíme odlet 16. července s návratem 23. července. V ceně letenky je drobné občerstvení a 23kg odbavené zavazadlo. Letenky jsou dostupné na celé léto do jejich vyprodání.

Ubytování v Nice

Chcete-li bydlet v centru, doporučujeme tento hotel v dobrém poměru cena/výkon. Nebo se můžete podívat do tajných nabídek.


[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nice, France{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)