Azurové pobřeží – Nice – 2 950 Kč, o letních prázdninách
4.2.2014

Azurové pobřeží o letních prázdninách, odlet z Vídně

O této nabídce

Zaletět si v létě na Azurové pobřeží můžete levně s fly Niki. Zpáteční letenku z Vídně (VIE) do Nice (NCE) pořídíte za 2 950 Kč například na 30. července – 6. srpna – rezervuj příklad >> V ceně letenky je 23 kg odbavené zavazadlo.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v červenci – 29,30
  • Odlet v srpnu – 7,8,12,19,20,21,24,26,27
  • Návrat v srpnu – 6,7,20,26

Ubytování

V centru Nice můžete bydlet v tomto jednoduchém hostelu včetně snídaně.

Podél Azurového pobřeží

Pokud nebudete chtít zůstat pouze v Nice, doporučujeme si půjčit automobil (při příletu si ho vyzvednete, při odletu vracíte). Neměli jste ještě půjčené auto v zahraničí? Nevadí, máme pro vás jednoduchý návod.

Užitečné informace o Nice

Jak se dostat z letiště a další informace o Nice naleznete v rubrice letiště Nice.
[google-map-v3 shortcodeid=“6ec2c6cb“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nice{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)