Azory z Vídně (od února do července) od 3 998 Kč
18.11.2019

Azory z Vídně (i přes léto)

3 998

O této nabídce

Za opravdu lákavou cenu si můžete aktuálně udělat výlet do destinace, kterou má v bucket listu mnoho cestovatelů. V rámci této akce na Azory, kterou zastřešuje portugalská aerolinka TAP, si navíc můžete vybrat termíny dokonce i na teplejší měsíce. Rezervujte si akční letenku na Azory z Vídně např. 17. – 23. 4.  za 3 998 Kč.

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

Ubytování

Po příletu do Ponta Delgady se ubytujte například v oblíbeném Casa Ateneu za 576 Kč / os. / noc nebo v centrálním hotelu Avenida za 780 Kč / os. / noc.

Náhled letenky z Vídně na Azory z Vídně za 3 998 Kč

Azory z Vídně (od února do července) od 3 998 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)