Azory z Brna za 4634 Kč s možnými zastávkami v Lisabonu, Portu a Londýně
5.12.2014

Azory z Brna s možnými zastávkami v Lisabonu, Portu a Londýně

O této nabídce

Ryanair od 1.4. příštího roku spouští linku z Lisabonu, Porta a Londýna Stanstedu na Azorské ostrovy, přičemž zákazníky láká mimořádně nízkými zaváděcími cenami. Přestože možností existuje prakticky neomezené množství, my jsme se pro Vás pokusili vytvořit příklad cesty z Brna, kde za kupu letenek zaplatíte až doteď nepředstavitelných 4634 Kč!!!

Příklad rezervace:

  • 25.5. Brno – Eindhoven (Wizzair)
  • 25.5. Eindhoven – Lisabon (Ryanair)
  • 26./27.5. Lisabon – Ponta Delgada (Ryanair)
  • 2.6. Ponta Delgada – Porto (Ryanair)
  • 3.6. Porto – Londýn Stansted (Ryanair)
  • 3./4./5.6. Londýn Stansted – Brno (Ryanair)

Celková cena pro členy Wizzair clubu je 4634 Kč, pro ostatní 4834 Kč. 🙂

Ubytování:

Velmi příjemné ubytování na dvojlůžkovém pokoji v Ponta Delgada si můžete rezervovat už za 480 Kč na os. a noc. Další dostupné možnosti ubytování naleznete mimo jiné i v tajných nabídkách.

Autopůjčovna:

Pokud si budete chtít trochu procestovat ostrov, můžete si nejlevněji půjčit auto v naší autopůjčovně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ponta Delgada{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jan

Tak nevím, asi to neumím správně vyhledávat… Poraďte mi, prosím, jak to děláte, že vám vychází tyhle ceny? Já se vždycky dostanu mnohem výš. Hledal jsem Azory na jarní prázdniny od 6. nebo 7. 3. do 15. 3.

T

První věta článku: „Ryanair od 1.4. příštího roku spouští linku z Lisabonu, Porta a Londýna Stanstedu na Azorské ostrovy,

Ilys

Dobrýýýý! Letos v září jsme dali jednou tolik za letenku!!! A Azory stojí za to!

Petr Novak

Z Prahy 5256 😉

Mirek - www.zaletsi.cz

taky hezký 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)