Azory v létě z Vídně za 4 602 Kč
3.10.2019

Azory v létě z Vídně

4 602

O této nabídce

Naplánujte si výlet na příští jaro nebo léto už teď. Milujete – li přírodu, tak Azory pro vás budou jasnou volbou. Zaleťte si do Ponta Delgady na Azorech z Vídně za 4 602 Kč. Za tuto cenovku se sem můžeš vypravit od března do srpna příštího roku.

Azorské ostrovy – rozkvetlý ráj uprostřed Atlantiku. Zavažte tkaničky a vystoupejte k oblakům. Radujte se z pohledu na úchvatnou pohádkovou krajinou plnou sopečných kráterů vyplněných modravými jezery lesknoucími se v podvečerním slunci. Vychutnejte si pocit naprosté svobody s vlasy vlajícími ve svěžím vánku, zatímco vy stojíte na kraji nádherného údolí, na jehož konci se třpytí padající vodopád. Krajina Azorských ostrovů se dotkne vašeho srdce a již z něj nezmizí.

Super termín vychází přes prázdniny od 6.7.-13.7. Tento termín rezervujte z nás ve vyhledávači  >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
  • Dostupnost: březen –  srpen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu do Ponta Delgady bychom se ubytovali v tomto útulném jednoduchém hotelu Casa Ateneu za 407 Kč / os. / noc nebo v hezké čtyřhvězdě The Lince Azores Great Hotel s výhledem na oceán a snídaní v ceně za 642 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytka hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud nechcete ostrov probrouzdat po svých nebo za pomoci místní dopravy, tak určitě doporučujeme si půjčit auto. To si vyberte u nás v autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně na Azory za 4 602 Kč

Azory v létě z Vídně za 4 602 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)