Azory v létě – 5992 Kč
7.2.2018

Azory v létě

5992

O této nabídce

Ještě nemáte koupené letenky na léto? Tap Portugal nabízí Azory z Prahy stále na léto za parádních 5992 Kč. A cestou se navíc zastavíte přes den v Lisabonu. Termínů je stále dost, například s odletem 29. června a návratem 4. července z Prahy na Terceiru bez nutnosti nocování na přestupu v Lisabonu. Rezervuj tento termín >>
Termín si můžete i prodloužit o víkend a pobýt tam až do 7. července za stejnou cenu.

Co vás na Azorech čeká?

Sopky, sopečná jezera, prostě nádherná příroda a hromada skvělých treků. Nejvíc navštěvovaná je Ponta Delgada, menší, kam tolik cestovatelů nezavítá, potom Terceira. A jestli chcete, můžete si i oba ostrovy nakombinovat třeba takto:

Praha => Terceira, Ponta Delgada => Praha např. 28. 6. – 4. 7. Rezervuj >>

Mezi Terceirou a Ponta Delgadou létá buď Azore Airlines (Sata), celkem drahé, 93 EUR/směr ale jen 40 minut na cestě nebo to můžete vzít lodí, cca 4 hodiny a jednosměrná jízdenka na trajekt stojí 50 EUR.

Ubytování na Azorech

Pokud zamíříte na Terceiru, mrkněte na tenhle hotel, je to kousek od pláže (vyberte si v nabídce pokoj s vlastní koupelnou).

V Ponta Delgada mrkněte na tohle solidní ubytko.

TIP: Na letní měsíce doporučujeme s ubytkem moc nečekat a rezervovat co nejdříve, bude se to brzy plnit.

Náhled letenky z Prahy na Azory za 5992 Kč

Azory v létě - 5992 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)