Azory – Ponta Delgada z Vídně za 3 996 Kč
2.12.2019

Azory - Ponta Delgada z Vídně

3 996

O této nabídce

Ještě nemáš naplánovanou dovču na příští rok? Máme pro tebe super nabídku. Co takhle na věčně zelené ostrůvky do Atlantiku? Letenky z Vídně na Azory (do Ponta Delgada) vás vyjdou na 3 996 Kč. Letět se dá od dubna do září příštího roku. Termínu přes prázdniny je sice jak šafránu, ale zato například září je termíny nabitý. Přestupy v Lisabonu jsou sice „nic moc“, ale pokud si to dobře naplánujete, můžete toho využít a pobyt v Lisabonu si prodloužit a probádat i tohle město.

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Marně byste hledali přelidněné pláže a vysoké hotely, raději se ubytujte v jednom z místních penzionů, obujte pohory a pokořte třeba Pico (2351 m. n. m.), nejvyšší horu mezi Portugalskem a New Yorkem. Až budete patřičně nabaženi těch nádherných výhledů, odměňte se plaváním s divokými delfíny nebo pozorováním velryb, s trochou štěstí můžete spatřit i největšího obyvatele naší planety – plejtváka obrovského. A kdo si troufne, může se potápět se žraloky. Ostrovy jsou malinké a každý má své jedinečné kouzlo, proto jich doporučujeme navštívit více – využít můžete trajekt, leteckou dopravu nebo třeba i plavbu plachetnicí.

Super termín vychází například od 5. 8. – 19. 8. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo u nás na webu >>
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: duben – září 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu do Ponta Delgady bychom se ubytovali v tomto útulném jednoduchém hotelu Casa Ateneu za 407 Kč / os. / noc nebo v hezké čtyřhvězdě The Lince Azores Great Hotel s výhledem na oceán a snídaní v ceně za 642 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytka hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Sao Miguel má od západu na východ  cca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě ale doporučujeme ostrov prozkoumat na vlastní pěst. Koukněte na možnosti půjčení auta k nám do autopůjčovny. 

Náhled letenky z Vídně na Azory za 3 996 Kč

Azory - Ponta Delgada z Vídně za 3 996 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)