Azory – Air Berlin – 5630 Kč
19.11.2013

Azory – Air Berlin – 5630 Kč

O této nabídce

Podívat se během zimy na Azory, kde se teploty pohybují okolo 20°C, můžete s Air Berlin. Zpáteční letenku z Düsseldorfu (DUS) do Ponta Delgada (PDL) pořídíte za 5630 Kč, v ceně máte odbavené 23kg zavazadlo. Příkladem může být odlet 29. ledna s návratem 5. února. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači.

Dostupné kombinace za tuto cenu:

Ubytování na Azorech

Na příkladové datum doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním hotelu za 421 Kč/os/noc. Další dostupné možnosti ubytování naleznete mimo jiné i v tajných nabídkách.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ponta Delgada{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)