Azorské ostrovy z Vídně za 4 995 Kč
9.1.2019

Azorské ostrovy z Vídně

4 995

O této nabídce

Vydejte se za nádhernými přírodními scenériemi do oblasti zvané Makaranonézie. Že stále nevíte,  kam přesně poletíte? Nevadí, málo kdy si pod tímto geografickým pojmem představí konkrétní destinaci. Jedná se mimo jiné o Azorské ostrovy a na jeden z nich – Ponta Delgadu si nyní můžete zaletět s portugalskými aerolinkami TAP. Zpáteční letenky z Vídně vás vyjdou na parádních 4 995 Kč a k dispozici je velké množství termínů téměř po celý letošní rok. Tak si stačí vybrat ten nejvíce vyhovující a hurá na Azory. Ty zatím naštěstí nejsou postiženy masovým turismem a užijete si zde klidného i aktivního odpočinku, takže toho určitě využijte než bude pozdě…

Pečlivě si vybírejte termíny v našich kalendářích, některé kombinace obsahují delší (i noční) stopover v Lisabonu. Na druhou stranu to však leckdo ocení a využije k rychlé návštěvě města a pošmáknutí si na výborných „pastel de nata“.  Mějte také na paměti, že základní tarif TAPu obsahuje jen příruční zavazadlo. Odbavené je pak za příplatek 511 Kč/os./směr.

Na největším Azorském ostrově Sao Miguelu přistanete v hlavním městě Ponta Delgada ležícím na jihozápadním pobřeží. Povrch ostrova je vcelku hornatý a nacházejí se na něm i dvě již neaktivní sopky. Zajímavý je především kráter stratovulkánu Furnas, v jehož okolí se vyskytují horké prameny a gejzíry. Opomenout byste neměli ani okolí jezer Lagua das Etoas, kde si budete připadat jako někde ve Skotsku, či návštěvu čajových plantáží Gorreana. A pokud se budete chtít vykoupat, ale okolí vody Atlantiku jsou na vás moc studené, zamiřte na Ponta da Ferrarria, kde do oceánu vytékající termální prameny a příjemná koupačka čeká nejenom na otužilce.
  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (55 x 40 x 20 cm) + 1 ks osobní věci s limitem 2 kg (40 x 30 x 15 cm)
  • Dostupnost: leden – prosinec 2019 (s výjimkou letních prázdnin)
  • Termíny:
  • Tip: Poletíte-li s odbaveným zavazadlem, tak letenky kupujte přímo na webu dopravce.

Ubytování

Přímo v Ponta Delgadě bychom si vybrali tento pěkný a skvěle hodnocený hostel za 462 Kč/os./noc včetně snídaně anebo takovýto parádní hotel 548 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Další možnosti bydla hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, tak ho nejlépe prozkoumáte za pomoci vlastního auťáku. Od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

 

Náhled letenky z Vídně do Ponta Delgady za 4 995 Kč

Azorské ostrovy z Vídně za 4 995 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)