Azorské ostrovy z Vídně za 4 550 Kč
4.7.2019

Azorské ostrovy z Vídně

4 550

O této nabídce

Nepřicházíme s žádným velkolepým objevem, ale připomenutí si stále dostupných letenek na Azorské ostrovy za velmi příjemnou cenu je rozhodně na místě! Z Vídně se můžete od konce října do ledna příštího roku vydat na tyto kouzelné ostrovy –  Terceiru za 4 550 Kč anebo sousední Sao Miguel za 4 715 Kč. A chybu každopádně neuděláte výběrem toho ani onoho. Přírodní scenerie Azorských ostrovů se řadí mezi ty nejkrásnější, na něž v Evropě (a přilehlých ostrovech) vůbec můžete narazit. Aby té přírody zas na druhou stranu nebylo dost, tak si minimálně v jednom směru loupnete noční stopover v Lisabonu a skočíte potěšit chuťové pohárky do čtvrti Belém lahodnými  koláčky „pastel de nata“.

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdrž se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštiv ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupej na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechej ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváš, opuštěný Flores tě ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Na Terceiře se ubytujte v tomto parádním čtyřhvězdovém Terceira Mar Hotelu za 718 Kč/os./noc. a pokud pofrčíte budget trip, pak zvolte tento jednoduchý Brivaldo Guest House za 318 Kč/os./noc. Stane-li se vaším cílem naopak ostrov Sao Miguel bookněte si v největší  městě ostrova, Ponta Delgadě, tento Neat Hotel Avenida pyšnící se třemi hvězdami za 501 Kč/os./noc.  Spoustu dalších nabídek ubytování naleznete na Bookingu, Hotels.com a AirBnB.

Autopůjčovna

Přestože ostrovy Sao Miguel ani Terceira nejsou nikterak rozlehlé, tak je nejlépe prozkoumáte za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A a Terceira je ještě menší. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

 

Náhled letenky z Vídně na Terceiru + zastávka v Lisabonu za 4 550 Kč

Azorské ostrovy z Vídně za 4 550 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)