Azorské ostrovy – Terceira – Easyjet/TAP – 5655 Kč
15.9.2013

Azorské ostrovy – Terceira – Easyjet/TAP – 5655 Kč

O této nabídce

Další zajímavou možností, jak se vydat na Azorské ostrovy, nabízí Tap Portugal. Zpáteční letenku z Lisabonu na Terceiru pořídíte za 2431 Kč, do Lisabonu se dostanete z Prahy za 3224 Kč. Tady je příklad:

  • 3. 12. Praha => Miláno (Easyjet)
  • 3. 12. Miláno => Lisabon (Easyjet)
  • 4. 12. Lisabon => Terceira (TAP)
  • 10. 12. Terceira => Lisabon (TAP)
  • 11. 12. Lisabon => Madrid (Easyjet)
  • 11. 12. Madrid => Milán (Easyjet)
  • 11. 12. Milán => Praha (Easyjet)

Letenku Easyjetu rezervujte na stránkách dopravce, let Lisabon => Terceira rezervujte nejlevněji přes náš vyhledávač. Letenky jsou dostupné od listopadu do února.

Odlet z Mnichova

Pokud to nemáte daleko do Mnichova, můžete letět jednodušší variantou Mnichov => Lisabon => Terceira a zpět za 6 349 Kč. Příkladem může být odlet 30. listopadu s návratem 9. prosince.

Ubytování na Azorech

Jednoduché ubytování včetně snídaně pořídíte na příkladová data už za 515 Kč/os/noc.

Chcete-li letět z Prahy v jiný termín, napište nám do komentářů, podíváme se na to. 🙂
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Terceira{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)