Azorské ostrovy – SATA International
1.2.2014

Azorské ostrovy – SATA International

O této nabídce

Zajímavým tipem pro jarní dovolenou do tepla jsou Azorské ostrovy, kam nyní můžete koupit letenky z Frankfurtu za 136 EUR (3808 Kč). Za dobu provozování našeho webu se tak jedná o zdaleka nejnižší cenu do této destinace! Letenky jsou dostupné pouze pro jeden termín 9. – 16.3. a rezervovat je můžete na webu opodo.de.

Velmi kvalitní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu 5 minut od pláže můžete rezervovat přibližně za 400 Kč na os. a noc.

Nejvýhodnější spojení pro dané lety nabízí Student Agency, které Vás z Prahy na letiště do Frankfurtu odveze za 1750 Kč. Pro studenty je potom cena nižší.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ponta Delgada{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)