Azorské ostrovy – Sao Miguel z Vídně za 4 430 Kč
3.5.2019

Azorské ostrovy - Sao Miguel z Vídně

4 430

O této nabídce

Opakování je matka moudrosti v případě stále aktuálního tarifu letecké společnosti TAP Portugal z Vídně na Azorské ostrovy téměř i povinnost. Azory se pomalu začínají řadit mezi jeden z hitů letošní jarní sezony – důvodů proč právě tyto ostrovy existuje skutečně mnoho. Někým jsou označovány za „evropský Nový Zéland“, jiní v nich pro změnu vidí „evropskou Havaj“. O jejich atraktivitě se můžete jednoduše přesvědčit sami díky zpátečním letenkám z Vídně do Ponta Delgady ležící na ostrově Sao Miguel za 4 430 Kč. Vybírat přitom můžete z velice pestré palety termínů v našich kalendářích.

Na největším Azorském ostrově Sao Miguelu přistanete v hlavním městě Ponta Delgada ležícím na jihozápadním pobřeží. Povrch ostrova je vcelku hornatý a nacházejí se na něm i dvě již neaktivní sopky. Zajímavý je především kráter stratovulkánu Furnas, v jehož okolí se vyskytují horké prameny a gejzíry. Opomenout byste neměli ani okolí jezer Lagua das Etoas, kde si budete pro změnu připadat jako někde ve Skotsku, či návštěvu čajových plantáží Gorreana. A pokud se budete chtít vykoupat, ale okolí vody Atlantiku jsou na vás moc studené (což asi bude), zamiřte na Ponta da Ferrarria, kde do oceánu vytékající termální prameny a příjemná koupačka čeká nejenom na otužilce.

Využijte třeba rovnou státního svátku v příštím týdnu a vydejte se na Azory v termínu od 8. do 14. května za 4 430 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Ubytování

Přímo v Ponta Delgadě bychom se ubytovali v tomto pěkném & skvěle hodnoceném apartmánu za 694 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném apartmánu v srdci města za 636 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v největším městě na ostrově hledejte tradičně na Bookingu nebo Hotels.com. 

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, i přesto je nejlepší prozkoumávat tento ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

 

Náhled letenky z Vídně do Ponta Delgady za 4 430 Kč

Azorské ostrovy - Sao Miguel z Vídně za 4 430 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)