Azorské ostrovy – Ponta Delgada – 4470 Kč
24.9.2014

Azorské ostrovy - Ponta Delgada

O této nabídce

Stále dostupných je několik termínů na Azorské ostrovy s aerolinkou SATA International. Zpáteční letenku z Mnichova (MUC) do Ponta Delgada (PDL) pořídíte za 4470 Kč. Jako příklad uvádímet odlet 6. prosince s návratem 13. prosince.

  • Rezervace letenky: v tomto vyhledávači (kalendář), do vyprodání nebo opravení tarifu
  • Dostupné termíny: 21. října – 31. března
  • Zavazadla: 1ks 20kg

Ubytování na ostrově

Na příkladové datum bychom bydleli v tomto ubytování v dobrém poměru cena/výkon včetně snídaně.

Doprava z/do Mnichova

Do Mnichova se dostanete z ČR autobusem SA nebo Eurolines (600 Kč), alternativně můžete využít vlak – zpáteční jízdenku pořídíte online Včasná jízdenka – Německo za 1070 Kč tam i zpět.

[google-map-v3 shortcodeid=“dccabd52″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ponta Delgada, Azores{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)