Ázerbájdžán z Budapešti za 1 582 Kč
13.1.2017

Ázerbájdžán z Budapešti

O této nabídce

Vydejte se za ne tolik vzdálenou exotikou na Střední východ do Ázerbajdžánu. Maďarská nízkonákladová společnost Wizzair v rámci dnešní akce 20% off nabízí letenky
z Budapešti do kosmopolitní metropole Baku, ležící na březích Kaspického moře  za moc hezkých
1 582 Kč.

Tak si sbalte bágl a vyražte ochutnávat vyhlášenou ázerbájdžánskou kuchyni, objevovat rychle rostoucí metropoli Baku i další zajímavá místa této země, v níž naleznete prehistorické petroglyfy i staré zoroastriánské chrámy. To vše se snoubí ruku v ruce s moderními ropnými vrty, které dnes již do krajiny kolem Baku prostě patří. A zapomenout byste jistě neměli na nádherné pohoří Kavkaz na severozápadě země, které přímo vybízí k nějakému třeba i jen menšímu treku.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: nejlevněji únor – duben 2017
 • Termíny:
  • 12. – 20. 2. za 1 582 Kč
  • 26. 2. – 6. 3. za 1 582 Kč
  • 5. – 13. 3. za 1 582 Kč
  • 19. – 27. 2. za 1 688 Kč
  • 23. – 27. 4. za 1 688 Kč
  • květen dostupný od 2 004 Kč výše (např. 10. – 15. 5.)
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Ubytování bude v Baku nejsnazší najít na osvědčeném Bookingu. Solidní ubytování nabízí tento hotel za 437 Kč/os./noc včetně snídaně. Potrpíte-li si na větší pohodlí, pak se určitě podívejte na tuto velmi hezkou čtyřhvězdu přímo v centru za 801 Kč/os./noc. Další možností v městském jádru je takovýto boutique hotel za 710 Kč/os./noc.

Jak do Budapešti?

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde na hezkých 552 Kč.

Počasí

Například na počátku března by teploty v hlavním městě Baku na břehu Kaspického moře pohybují mezi 7°C a 10°C. Občas může přijít nějaký jarní deštík, ale počasí by mělo být stále bez nějakých extra výkyvů.

Víza

Pro občany České i Slovenské republiky platí pro návštěvu Ázerbájdžánu vízová povinnost. Návod, jak víza obdržet a co k jejich zdárnému získání budete potřebovat naleznete přímo zde (naše návštěva je sice staršího data, ale v diskusi jsou čerstvé zkušenosti od Vás).

Náhled letenky za 1 582 Kč z Budapešti do Baku
Ázerbájdžán z Budapešti za 1 582 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)