Ázerbájdžán – Baku za 1 811 Kč
3.7.2018

Ázerbájdžán - Baku

1811

O této nabídce

Nabídka akčních letenek od Wizzairu se v poslední době omezila povětšinou jen na dny, v nichž maďarský dopravce inzeruje svou již klasickou akci 20 % off. Dnes však uděláme malou výjimku a přicházíme se zajímavými letenkami do Ázerbájdžánu. Zpáteční letenky z Budapešti do tamější metropole Baku nyní vychází na 1 811 Kč, což je na druhou polovinu září, kdy bude na břehu Kaspického moře panovat stále slušné počasí, solidní cena. Pokud byste do této kavkazské republiky vyrazili rádi na více než tři dny, tak si stačí pobyt protáhnout o dřívější odlet, přičemž cena letenky se zvedne pouze o 250 Kč.

V Baku na vás, možná až trochu překvapivě, čeká velice moderní metropole ležící na břehu Kaspického moře. Neodmyslitelně k ní již patří i ropné vrty, které jsou v okolní krajině rozesety jako houby po dešti a právě z nich plyne hlavní bohatství této postsovětské republiky. Ázerbájdžán se pyšní také pohořím Kavkaz na severu země, kam byste se měli minimálně na pár dní zajet podívat (pokud samozřejmě zvolíte delší čas pobytu), jelikož se jedná o naprostý kontrast s hlavním městem a budete si připadat jako ve zcela jiné zemi. Na území této kavkazské země naleznete i bohaté historicko-kulturní bohatství ve formě prehistorických petroglyfů a zoroastriánských chrámů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm s maximální váhou 10 kg
 • Dostupnost: září – listopad 2018
 • Termíny:
  • ​​​​​​​12. – 20. 9. za 2 290 Kč
  • 19. – 27. 9. za 2 051 Kč (poslední 1 ks za 1 931 Kč)
  • 23. – 27. 9. za 1 811 Kč
  • 30. 9. – 4. 10. za 2 051 Kč
  • 11. – 19. 11. za 1 931 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Nabídka ubytování je i v Baku pestrá. Vybrat si můžete třeba tento jednoduchý, ale skvěle hodnocený hotel za 264 Kč/os./noc. Případně tento moderní čtyřhvězdový boutique hotel v centru metropole za 701 Kč/os./noc včetně snídaně. Další ubytovací kapacity naleznete na osvědčeném Bookingu nebo zkuste využít služeb srovnavače Trivago.

Víza

Pro české občany bohužel platí vízová povinnost. Víza do Ázerbájdžánu si však vyřídíte online na této stránce. Celý proces vám zabere jen pár minut a za e-visa zaplatíte 23 USD (včetně správního poplatku). Proces jejich schválení netrvá déle než 3 dny.

Jak do Budapešti

Nejvýhodněji se do maďarské metropole dostanete na palubě žlutých autobusů společnosti RegioJet. Jednosměrné jízdenky se prodávají již za 399 Kč. Na lince denně jezdí 5 až 6 spojů, takže si vybere každý. Jak ten kdo se rád zastaví v Budapešti ještě na kávu, tak ten kdo bude spěchat na letiště. Alternativně přichází v úvahu vlakové spoje Českých drah, kdy jízdenka při včasném nákupu vyjde na 529 Kč / směr. Na letiště Ference Liszta se pak z centra dostanete linkovým autobusem 100E odjíždějícím ze zastávky Deák Ferenc tér.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 811 Kč

Ázerbájdžán - Baku za 1 811 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)