Ázerbájdžán – Baku – Wizzair – 2 773 Kč
15.4.2013

Ázerbájdžán – Baku – Wizzair – 2 773 Kč

O této nabídce

Další novou destinaci, do které začne lítat nízkonákladovka Wizzair, je ázerbájdžánské Baku. Zpáteční letenku pořídíte prakticky během celého července za 2 773 Kč, pokud pocestujete s malým kabinovým zavazadlem do 10 kg a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, za letenku zaplatíte o 554 Kč více. Příkladem může být 5. července – 13. července.

Víza

Podle ázerbájdžánského velvyslanectví je potřeba k žádosti o vízum také potvrzení od hotelu po celou dobu pobytu. Vízum by mělo stát 60 EUR.

Potvrzení od hotelu by mělo stačit klasický e-mail, který vám dorazí po rezervaci, např. u booking.com. K tomu dodáváme že hotely v Baku začínají na 757 Kč/os/noc.

Jakékoliv tipy a triky jsou o této destinaci vítány v komentářích.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Baku, azerbajdzan{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)