Ázerbájdžán – Baku – 2103 Kč
7.6.2016

Ázerbájdžán - Baku

O této nabídce

Vydejte se do správné exotiky do jihozápadní Asie a neplaťte za letenky majlant. Wizzair nabízí výhodné letenky z Budapešti do Baku za 24 180 HUF neboli 2103 Kč na hromadu termínů, příkladem může být krátký výlet odlet 25. září s návratem 29. září.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji wizzair.com
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, bez omezení hmotnosti
  • Dostupné termíny: nejlevněji během září a října, za drobný příplatek i o letních prázdninách
  • Členství WDC: Je potřeba, tím dosáhnete na nejlevnější letenku, jak na něj Návod >>

[/highlightbg]

Co vidět v Ázerbájdžánu

Ve staré části Baku si nenechte ujít palác Shirvanshahs, odpoledne můžete relaxovat při černém čaji v okolí fontán na Fontánovém náměstí. Večer mrkněte na Flame Towers, na nábřeží se dají pozorovat z mnoha restaurací, ovšem pivo je zde velmi drahé. Nedaleko od Baku se můžete vytotit u ropných vrtů, jak je známe z amerických filmů. Ázerbájdžán - Baku - 2103 Kč Mimo centrum za zmínku stojí prehistorické petroglyfy a úžasný Kavkaz. A abychom nezapomněli, v letních měsících se můžete vykoupat v Kaspickém moři.

Ubytování v Baku

Ubytování v klasickém hotelu pořídíte okolo 300 Kč/os/noc se snídaní, pokud chcete bydlet více v  centru, bookněte si tento  hostel Caspian, se kterým máme velmi dobrou zkušenost.

Víza do Ázerbájdžánu

Pro občany ČR stále platí vízová povinnost, přečtěte si náš návod, jak získat víza do Ázerbájdžánu, je trošku starší, pokud budete mít čerstvé zkušenosti, nezapomeňte se prosím o ně podělit v komentářích.

Náhled tarifu

Ázerbájdžán - Baku - 2103 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)