Ázerbájdžán – Baku – 2 379 Kč
25.9.2014

Ázerbájdžán - Baku

O této nabídce

Pro odvážnější cestovatele tu máme zajímavou, zatím moc nepoznanou destinaci – Ázerbájdžán. Zpáteční letenku z Budapešti (BUD) do Baku (GYD) pořídíte za 2379 Kč. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend s odletem 17. října s návratem 21. října. Tato cena platí pro členy Discount klubu. Pokud členy nejste, za letenku zaplatíte stále rozumných 2654 Kč. 

  • Rezervace: na stránce aerolinky,  do vyprodání
  • Zavazadla: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm

Ubytování v Baku

Ubytování v klasickém hotelu v centru Baku pořídíte za 578 Kč/os/noc včetně snídaně, což je poměrně dost. Doporučujeme využít skromnější a podstatně levnější jediný hostel Caspian, se kterým máme velmi dobrou zkušenost.

Víza do Ázerbájdžánu

Pro občany ČR platí vízová povinnost, přečtěte si náš návod, jak získat víza do Ázerbájdžánu.

[google-map-v3 shortcodeid=“04f1c12b“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Baku, Azerbaijan{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)