Ázerbájdžán – Baku – 1752 Kč
4.2.2016

Ázerbájdžán - Baku

O této nabídce

Vydejte se za exotikou na Střední východ a poznejte velmi dobrou ázerbájdžánskou kuchyni, trekujte v blízkém Kavkazu a na závěr se vykoupejte v Kaspickém moři. Zpáteční letenku pořídíte z Budapešti (BUD) do Baku (GYD) za 20180 HUF neboli 1752 Kč. Příkladem může být odlet 14. srpna s návratem 22. srpna. Letenky jsou dostupné tedy i na hlavní letní prázdniny! 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji v tomto vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, bez omezení hmotnosti
  • Dostupné termíny: linka začíná létat od 27. března, dostupné termíny jsou až do konce října včetně letních prázdnin

[/highlightbg]

Ubytování v Baku

Ubytování v klasickém hotelu pořídíte za 321 Kč/os/noc včetně snídaně, chcete-li ušetřit a bydlet více v centru, bookněte si tento  hostel Caspian, se kterým máme velmi dobrou zkušenost.

Víza do Ázerbájdžánu

Pro občany ČR stále platí vízová povinnost, přečtěte si náš návod, jak získat víza do Ázerbájdžánu, je trošku starší, pokud budete mít čerstvé zkušenosti, nezapomeňte se prosím o ně podělit v komentářích.

Co vidět v Ázerbájdžánu

Ve staré části Baku si nenechte ujít palác Shirvanshahs, odpoledne můžete relaxovat při černém čaji v okolí fontán na Fontánovém náměstí. Večer mrkněte na Flame Towers, na nábřeží se dají pozorovat z mnoha restaurací, ovšem pivo je zde velmi drahé. Nedaleko od Baku se můžete vytotit u ropných vrtů, jak je známe z amerických filmů. Ázerbájdžán - Baku - 1752 Kč Mimo centrum za zmínku stojí prehistorické petroglyfy a úžasný Kavkaz. A abychom nezapomněli, v letních měsících se můžete vykoupat v Kaspickém moři.

[singlepic id=884 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)