Ázerbájdžán – Baku – 1391 Kč
21.12.2015

Ázerbájdžán - Baku

O této nabídce

Zaletět si na pár dní do exotiky a neutratit za letenku majlant umožňuje obnovená linka Wizzairu z Budapešti (BUD) do ázebájdžánského Baku (GYD). Zpáteční letenku pořídíte už za 16180 HUF neboli 1391 Kč! Příkladem může být odlet 27. března s návratem 31. března.

[highlightbg /]

Ubytování v Baku

Ubytování v klasickém hotelu pořídíte za 321 Kč/os/noc včetně snídaně, chcete-li ušetřit a bydlet více v centru, bookněte si tento  hostel Caspian, se kterým máme velmi dobrou zkušenost.

Víza do Ázerbájdžánu

Pro občany ČR platí vízová povinnost, přečtěte si náš návod, jak získat víza do Ázerbájdžánu.

Co vidět v Ázerbájdžánu

Ve staré části Baku si nenechte ujít palác Shirvanshahs, odpoledne můžete relaxovat při černém čaji v okolí fontán na Fontánovém náměstí. Večer mrkněte na Flame Towers, na nábřeží se dají pozorovat z mnoha restaurací, ovšem pivo je zde velmi drahé. Nedaleko od Baku se můžete vytotit u ropných vrtů, jak je známe z amerických filmů. 🙂 Mimo centrum za zmínku stojí prehistorické petroglyfy a úžasný Kavkaz. A abychom nezapomněli, v letních měsících se můžete vykoupat v Kaspickém moři.

[singlepic id=836 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)