Austrálie z Mnichova od 16 416 Kč
11.2.2019

Austrálie z Mnichova

od 16 416

O této nabídce

Poznejte zemi protinožců. Zaleťte si do Austrálie již od 16 416 Kč. Letět můžete z Mnichova například do Melbourne za 16 416 Kč, do Brisbane za 16 795 Kč a nebo do Sydney za 16 838 Kč. Letět se dá již od konce února do konce března, ačkoliv do Melbourne seženete letenky za tuto cenu až do června. V určité termíny se dá nakombinovat si open jaw letenku a přiletět například do Sydney a odletět z Brisbane nebo z Melbourne.

V Austrálii doporučujeme strávit co nejvíce času, co to půjde. Přeci jen to není nejmenší země, a nějaký čas budete potřebovat na přejezdy. Na východním pobřeží z měst rozhodně doporučujeme Sydney, Brisbane, případně severněji položené Cairns. Austrálie oplývá hromadou národních a přírodních parků a rezervací, tak ať už navštívíte Blue Mountains, Royal NP, vzdálenější Port Campbel National Park, Kosciuszko NP apod., nebudete litovat. Rozhodně cestou nevynechejte ani Fraser island, největší písečný ostrov na světě. Do kategorie „must see“ také patří Velký barierový útes. No rozhodně vás toho čeká hodně.

Velice dobrý termín například do Melbourne vychází od 8. 3. – 27. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našich kalendářích
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + 1 ks příručního zavazadla v ceně
 • Dostupnost: únor – červen 2019
 • Destinace:
 • TIP: abyste se nemuseli vracet do stejného místa, tak doporučujeme koupit si open jaw letenku:
  • například přílet do Sydney a odlet z Brisbane:
  • například přílet do Sydney, odlet z Melbourne: 
  • 6. 3. – 27. 3. za 16 681 Kčrezervujte zde >>

Ubytování

Jednou z těch levnějších variant v Melbourne je Ibis Melbourne Central, kde vás dvoulůžák vyjde na 750 Kč/os. Pěknou alternativou je je Best Western Plus Travel Inn Hotel, kde za pěkný dvoulůžkový pokoj dáte 890 Kč/os. V Brisbane zas můžeme doporučit The Park Hotel Brisbane, kde dvoulůžák stojí 820 Kč/os., v Sydney zas Glendferrie Lodge za 720 Kč/os.

Možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na Agodě. Pokud jedete ve větší groupě, případně budete na některém místě zůstávat déle, určitě doporučujeme juknout na AirBnB.

 

Autopůjčovna

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv a na jakkoliv dlouho, stoprocentně si půjčte auto. Je to nejlepší způsob, jak prozkoumávat jednotlivá místa. Fáro si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro krátkodobé pobyty víza nejsou potřeba, stačí si jen zařídit elektronickou registraci na této stránce. Nepodceňte to a určitě si to vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

Náhled letenky z Mnichova do Melbourne za 16 416 Kč

Austrálie z Mnichova od 16 416 Kč

Náhled open jaw letenky z Mnichova s příletem do Sydney a odletem z Brisbane za 16 838 Kč

Austrálie z Mnichova od 16 416 Kč

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)