Austrálie z Mnichova od 13 855 Kč
23.2.2018

Australie z Mnichova

13855

O této nabídce

Vydejte se do australských měst a poznejte svět protinožců.

Navštivte Sydney, město které nikdy nespí a pokochejte se výhledem ze Sydney Tower. Osvěžte své vjemy na nádherné pláži Bondi Beach, anebo si udělejte výlet za město na Blue Mountains.

V Melbourne navštivte nejstarší část Batman’s hill, kde byla před lety založena osada Melbourne a odkud vede most pro pěší. Utečte před ruchem velkoměsta do Královské botanické zahrady kde můžete najít až 10 000 různých druhů rostlin z celého světa. Večeři si vychutnejte v jedoucí starodávné tramvaji, která vás během mlsání zaveze například do Toorak Road nebo na pařížský konec Collins Street.

V Brisbane zrelaxujte na promenádě South Bank lemující pláž a pak si zajděte na koncert do Queensland Cultural Center hned vedle krásných pláží a parků.

Na další dny si půjčte auto a zajděte poznat barevné papušky do Národního parku Kakadu, největšího v celé Austrálii.

Zaleťte si v květnu do Melbourne, Sydney anebo Brisbane z Mnichova od 13 855 Kč. >> REZERVUJ PŘÍKLAD ZDE

Ubytování

V Sydney bychom se ubytovali v tomto skvěle hodnoceném apartmánu za 1 089 Kč/os./noc. V Melbourne působí útulně tento jednoduchý hotel za 1 146 Kč/os./noc. V Brisbane složte hlavu v tomto moderním hotelu za 951 Kč/os./noc.


Další nabídka bydel po celé Austrálie nalezente na stránkách 
Bookingu či srovnavače služeb Trivago.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat o klasická víza.
Nicméně jsou povinni si obstarat elektronickou registraci. Žádost o ni vyplníte na této stránce a po jejím schválení (den či dva čekání) je Vaše.

​​​​​​​

Jak do Mnichova

Nejlepší je vyrazit do Mnichova vlastním autem. Další možností přepravy z Prahy nabízí FlixBus. Vlakem s Českými dráhami jste v Mnichove za pár stovek, pokud jízdenku koupíte s dostatečným předstihem.

Náhled letenky z Mnichova do Melbourne za 13 855 Kč

Austrálie z Mnichova od 13 855 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)