Austrálie – Sydney za 17 996 Kč
25.9.2017

Austrálie - Sydney

17996

O této nabídce

Vydejte se na druhý konec světa do Austrálie. Letenky do kosmopolitního města Sydney nyní nabízí 5* Qatar Airways za skvělých 17 996 Kč. Odlet je plánován z Prahy, zatímco návrat do německého Berlína. Cestou Vás čeká vždy jeden krátký přestup v Dauhá. Dostupné jsou navíc termíny po dobu australského jara a léta, tedy od října do března následujícího kalendářního roku.

Za spoustou endemických druhů žijících v australské přírodě, za nádhernými Australskými Alpami nebo jen prostě za surfingem či slavnou a ikonickou operou se můžete vydat třeba v termínu od 31. 10. do 13. 11. >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

​​​​​​​Stejně jako kdekoliv jinde, tak i u protinožců se vyplatí hledat nejlepší nabídku ubytování na osvědčeném Bookingu anebo srovnavači služeb Trivago. Dobrou a populární alternativou klasickým hotelům je pak AirBnB. My bychom složili hlavu třeba v tomto pohodovém hotelu za 1 172 Kč/os./noc včetně snídaně, který neležící v samotném centru města. Pokud preferujete centrálnější polohu, tak zkuste tento pěkný hotel za 1 432 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat o klasická víza. Postačí si zařídit elektronickou registraci na této stránce a vyčkat den či dva na její schválení.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete celý pobyt strávit pouze v Sydney a jeho blízkém okolí, tak jednoznačně doporučujeme zapůjčit si káru a celé jihovýchodní pobřeží pořádně projet. Můžete se podívat do naší autopůjčovny, kde zjistíte jak velký to bude náklad to rozpočtu a rovnou si třeba auťák i vyberete.

Jak z Berlína

Nejsnazší spojení mezi Berlínem a Prahou se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z letiště Tegel se do centra německé metropole dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarifní zóně B, tudíž Vám pro cestu do města postačí jízdenka za 2,8 €.

 

Náhled letenky z Prahy do Sydeny a návratem do Berlína za 17 996 Kč

 

Austrálie - Sydney za 17 996 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)