Austrálie – Sydney z Mnichova za 16 676 Kč
5.9.2017

Austrálie - Sydney z Mnichova

O této nabídce

Naplánujte si zimní výlet k protinožcům a vydejte se v období tamějšího léta do největší australské metropole Sydney. Do kosmopolitního centra Nového jižního Walesu nabízí letenky společnost Air China s odlety z Mnichova za velmi pěkných 16 676 Kč. Termínů je vcelku dost a vybírat můžete v našem kalendáři níže. Za klokany, koalou a dalšími zástupci endemické fauny i flory si zaletíte třeba hned z kraje nového kalendářního roku v termínu od 5. do 21. ledna >> REZERVUJ ZDE

Delší stopover v Šanghaji lehce využijete k prohlídce tohoto nejlidnatějšího čínského města a celý výlet si tak krásně zpestříte.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla slimtiem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: leden – březen 2018
  • Termíny: dostupné v tomto našem kalendáři

Ubytování

Stejně jako v Evropě, tak i u protinožců seženete nejvetší množství nabídek ubytka na osvědčeném Bookingu nebo se mrkněte i do srovnavače služeb Trivago. Převážně ve velkých městech je velmi rozšířena i platforma AirBnB.


Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat o klasická víza. Postačí si zařídit elektronickou registraci na této stránce a vyčkat den či dva na její schválení.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete celý pobyt strávit pouze v Sydney a jeho blízkém okolí, tak jednoznačně doporučujeme zapůjčit si káru a celé jihovýchodní pobřeží pořádně projet. Můžete se podívat do naší autopůjčovny, kde zjistíte jak velký to bude náklad to rozpočtu a rovnou si třeba auťák i vyberete.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova do Sydeny za 16 676 Kč

Austrálie - Sydney z Mnichova za 16 676 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)