Austrálie s Qatarci – 16 957 Kč
29.1.2018

Austrálie s Qatarci

16957

O této nabídce

Na druhý konec světa k protinožcům vyrazte s Qatar Airways. Na hromadu termínů si můžete seskládat letenky z Prahy do Sydney s návratem do Mnichova za parádních 16 957 Kč. Přestupy jsou rozumné 4 hoďky tam a 3 hoďky na cestě zpět. Termíny jsou dostupné až do konce listopadu, například 1. listopadu a návratem 15. listopadu Rezervuj tento termín >>

TIP: Pokud chcete mít cestu opravdu velmi pohodlnou a letět z Prahy tam i zpět s rychlými přestupy, letenyk vyjdou na 22 035 Kč. V tomto kalendáři letenek si vyberte termín.

Ubytování

Sydney není zrovna levné, v centru mrkněte na tenhle solidní Ibis. Hledáte-li apartmán, solidní nabídku naleznete na AirBnB.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro krátkodobé turistické výlety do Austrálie víza. Jediné, co je potřeba, je elektronická registrace. Žádost o ni vyplníte na této stránce a po jejím schválení (den či dva čekání) je Vaše.

Náhled letenky z Prahy do Sydney s návratem do Mnichova za 16 957 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)