Austrálie – Perth – 16 497 Kč, odlet z Prahy, návrat do Berlína
16.2.2014

Austrálie - Perth, odlet z Prahy, návrat do Berlína

O této nabídce

Levné zpáteční letenky z Prahy (PRG) do australského Perthu (PER) s návratem do Berlína (BER) pořídíte s China Southern za 16 497 Kč. Příkladem může být odlet 14. května s návratem 28. května – rezervuj příklad >> Cestou tam i zpět je jednodenní zastávka v Pekingu, který si můžete prohlédnout díky tranzitivním vízum, která jsou po příletu udělena zdarma.

Další dostupné termíny (nejlevněji naleznete letenky během května)

Půjčení auta v Austrálii

Půjčení auta v Austrálii je nezbytností – porovnejte si auta přes náš porovnávač a pokud jste neměli ještě nikdy půjčené auto, přečtěte si náš návod.
[google-map-v3 shortcodeid=“87ffe3e3″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Perth, Australia{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)