Austrálie: Melbourne i Sydney od 15 991 Kč
13.12.2017

Austrálie: Melbourne i Sydney

15991

O této nabídce

Jestliže očekáváte pod vánočním stromečkem nějaký pěkný finanční obnos, tak ho využijte na cestování do dalekých krajin. Letenky z bavorského Mnichova až na druhou stranu zeměkoule do Austrálie jsou nyní k mání za velice sympatické ceny. Do největšího australského města Sydney se dostanete za 16 317 Kč a jižně položeného Melbourne už za 15 991 Kč. Přičemž k dispozici je dostatek termínů během celé první poloviny roku 2018, ovšem nejzajímavější jsou samozřejmě termíny v lednu a únoru, kdy bude v Austrálii ještě léto..

Celá trasa je operována společností Air China a cestou Vás čeká jeden delší stopover v čínské Šanghaji, kde však nemusíte strávit noc, neboť přílet je časně ráno a odlet večer. Celý den nemusíte trávit ani na letišti a byla by to škoda, když můžete využít bezvízového vstupu na území ČLR na 24 hodin.

Tak se vydejte do Melbourne třeba v termínu od 14. do 27.ledna za 15 991 Kč >> REZERVUJ ZDE kdy v hlavním městě státu Victoria bude probíhat jeden z čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie zvaných Grand Slam – Australian Open!

Ubytování

Pokud zamíříte z kraje roku do Sydney, tak bychom se ubytovali v tomto skvěle hodnoceném apartmánu za 949 Kč/os./noc anebo bychom vzali takovýto další nádherný apartmán za 1 114 Kč/os./noc. Zatímco v Melbourne vypadá solidně tento jednoduchý hotel za 1 032 Kč/os./noc. Další nabídka bydel po celé Austrálie nalezente na stránkách Bookingu či srovnavače služeb Trivago.

Víza


Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat o klasická víza. Postačí si zařídit elektronickou registraci na této stránce a vyčkat den či dva na její schválení.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova do Melbourne za 15 991 Kč

 

Austrálie: Melbourne i Sydney od 15 991 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)