Austrálie a Nový Zéland z Berlína od 14 626 Kč
9.9.2018

Austrálie a Nový Zéland z Berlína

14626

O této nabídce

Léto se pomalu začíná lámat v podzim a silné sluneční paprsky nám již dlouho radost dělat nebudou. Vy to však můžete změnit a vydat se za přicházejícím létem na druhou stranu zeměkoule. Světlo našeho rezervačního systému spatřily pěkné tarify aerolinky China Southern lákají právě k výletu za protinožci. Při odletu z německého Berlína jsou za lákavé peníze dostupná všechna velká města v Austrálii i na Novém Zélandu. V rámci Austrálie se tak můžete vydat na východní pobřeží do Brisbane a Sydney, na jih do Melbourne či na západ do Perthu za 14 626 Kč. V případě Nového Zélandu pak klasicky do Aucklandu, ale i Christchurche ležícího na Jižním ostrově. Cenovka se v tomto případě vyhoupne na hezkých 15 274 Kč.

Nakombinovat jdou i velmi zajímavé open-jaw letenky, které jsou přesně to pravé ořechové pro ty, kteří by rádi Nový Zéland procestovali od severu k jihu. Přiletíte do Aucklandu a vracet se budete z Christchurche. A kdy? Třeba v termínu 11. – 27. 11. za 15 320 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2018
  • Termíny:
  • ​​​​​​​​​​​​​​Tip: Nezůstávejte na jednom místě a procestujte Austráli či Nový Zéland pořádně. Určitě vám přijdou vhod open-jaw letenky s odlišným místem příletu i odletu.

Ubytování

Ať již vyrazíte k protinožcům do Austrálie anebo na Nový Zéland, tak pamatujte, že největší nabídku pohodlných ubytovacích kapacit naleznete na osvědčeném Hotels.com či klasickém Bookingu. Ve velkých městech se vyplatí mrknout i na nabídku platformy AirBnB.

Víza

V případě krátkodobých pobytů na Novém Zélandu za účelem turistiky nepotřebují občané České republiky žádat víza. Jestliže se vydáte do sousední Austrálie, pak si přede zařiďte elektronickou registraci na této stránce (schválení trvá den či dva).

Itinerář cesty vás každopádně zavede i na letiště Guangzhou v Číně. Tam byste měli obdržet tranzitní vízum na 72 hodin zdarma, což by vás nenutilo trávit dlouhý stopover na letišti. Nicméně během loňského podzimu bylo na nějaký čas toto letiště ze seznamu vyjmuto a bylo třeba žádat o klasické vízum na ambasádě ČLR v Praze. Proto doporučujeme aktuální situaci ověřit přímo u dopravce či na ambasádě…

Autopůjčovna

Na Zélandu bez vlastního auťáku? Vcelku bláhová myšlenka! Rozhodně Vám doporučujeme si káru zapůjčit. Pokud Vás pojede více, tak z hlediska ekonomického, časového i komfortu vyjde nejlépe nějaké prima SUV. Mrkněte se  do našeho srovnávače autopůjčoven  a nenechte nic náhodě. A pokud se chystáte cestovat i v rámci pobytu v Austrálii, tak si káru určitě půjčte taktéž.

Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců jako jsou Flixbus nebo Regiojet. Zelené autokary vás dovezou až přímo na letiště Tegel za 599 Kč/jednosměrná jízdenka. Za jízdenku do centra města pak zaplatíte 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €. .

Náhled open-jaw letenky z Berlína do Aucklandu a návratem z Christchurche ze 15 320 Kč

Austrálie a Nový Zéland z Berlína od 14 626 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)