Athény v létě – 1942 Kč
10.6.2015

Athény v létě

O této nabídce

Další možností, jak se dostat za slušné peníze do Řecka, je letos nově otevřená linka Bratislava (BTS) => Athény (ATH). Zpáteční letenku za 70,98 EUR neboli 1942 Kč pořídíte například 25. června s návratem 2. července.

  • Rezervace nejlevněji: na těchto stránkách
  • Zavazadla v ceně: 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Návod jak rezervovat letenku bez zbytečných poplatků: zde
  • Dostupnost: červenec – srpen

[singlepic id=512 w=576 h=432 float=center]

On-line kalendář dostupných termínů


Ubytování v Athénách

V Athénách doporučujeme bydlet v tomto slušném hotelu v dobrém poměru cena/výkon od 364 Kč/os/noc. Hotely kromě klasického bookingu můžete srovnat také přes Trivago.

Z Athén dál na Krétu

Pokud byste chtěli spojit výlet v Athénách také s koupačkou na některém z řeckých ostrovů, ke zpáteční letence Bratislava – Athény – Bratislava si zakupte také letenku Athény – Chania – Athény rovněž s Ryanairem. Například 25. června do Athén, 30. června do Chanie, 2. července do Athén a ten samý den večer zpět do Bratislavy. Celkově vás letenky vyjdou na 3456 Kč.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)