Athény na víkend – 2490 Kč, odlet z Prahy
20.7.2014

Athény na prodloužený víkend

O této nabídce

Pokud Vám nevadí plánovat hodně dopředu, můžete si už teď koupit na zimu zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Athén (ATH) za 2490 Kč. Letenek je dostupné velké množství, přičemž lze letět i na otočku v sobotu tam a v neděli zpět. Příkladem může být odlet 14. února s návratem 15. února.

  • Rezervujte letenky: Nejlevněji v tomto vyhledávači (kalendář)
  • Dostupnost: 12. 1. – 27. 3. 2014
  • V ceně letenky je 8kg kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 45 x 25 cm

Ubytování v Athénách

V Athénách doporučujeme bydlet v tomto slušném hotelu v dobrém poměru cena/výkon za 211 Kč/os/noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“77363bfb“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Athens, Greece{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)