Atény z Katowic za 1088 Kč
22.2.2018

Atény z Katowic

1088

O této nabídce

Vydejte se do města bohů, plného antických památek a paradoxů. Procházkou městem navštivte muzeum Acropolis, nebo zažijte proslulou výměnou stráží na náměstí Syntagma.
Řecká pohoda a sluníčko vám významně přidá na energii k výšlapu na posvátný athénský pahorek Akropolis. Stojí tady chrám Parthenón vystavěný na počest bohyně Athény, odkud je na město dokonalý výhled.
Po celodenním chození zajděte na tradiční řecké souvlaki a pořádně to zapijte domácím vínem.

Navštivte Athény, jedno z nejstarších měst na světe. S touhle nabídkou přichází Ryanair už od začátku jara z Katowic za 1088 Kč. >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
  • Zavazadla:
    • 1 ks příručního zavazadla: max. 55 x 40 x 20 cm
    • 1 ks malé osobní tašky: max. 35 x 20 x 20 cm
    •  dohromady max 10 kg
  • Dostupnost: březen – červen 2018
  • Termíny:

Ubytování

Pokud pocestujete v páru, doporučujeme tento luxusní tříhvězdičkový hotel se snídani za 668 Kč/os./noc. Nocleh seženete i levněji, třeba tenhle útulný hotel za 409 Kč/os./noc.
Určitě mrkněte i na 
AirBnB, které je populární zejména mezi mladými lidmi a získáte díky němu i bližší kontakt s místními.

Jak do Katowic

Do Katowic na autobusové nádraží se z Prahy nejlevněji dostanete za 379 Kč FlixBusem, odtamtud přímo na letiště doporučujeme odvoz za 236 Kč polským transferem.
Další možností přepravy z Prahy do Katovic je polský dopravce PolskiBus. Pokud preferujete větší pohodlí v podobě vlaku, zkuste jízdu s LeoExpressem.

Náhled letenky z Katowic do Atén za 1 088 Kč

Atény z Katowic za 1088 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)