Atény z Bratislavy za 1537 Kč
4.8.2017

Atény z Bratislavy

O této nabídce

Vydejte se na palubě irského nízkonákladového dopravce Ryanairu do hlavního města Řecka – Atén. Během listopadu, kdy již nebudou panovat šílná vedra, si do místra zrodu demokracie můžete zaletět z blízké Bratislavy za 1 537 Kč. Na poloostrově Attika na Vás čeká nespočet starověkých památek, jimiž jsou Atény stále domovem. Tak se vydejte ochutnat řeckou kuchyni, jednu z těch vůbec nejzdravějších svého druhu, a užijte si neopakovatelnou atmosféru tohoto velkoměsta.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20
 • Dostupnost: říjen a listopad 2017
 • Termíny:
  • 24. – 31. 10. za 1 771 Kč
  • 7. – 11. 11. za 1 537 Kč
  • 14. – 18. 11. za 1 954 Kč
  • 18. – 21. 11. za 1 771 Kč
  • 21. – 25. 11. za 1 615 Kč
  • 25. – 28. 11. za 1 954 Kč
 • Tip:  Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu. Atény z Bratislavy za 1537 Kč

Ubytování

Stejně jako kdekoliv jinde platí i v Řecku osvědčený tip při hledání ubytování, který Vás odkáže do míst s nejširší nabídkou na trhu a to na oblíbený Booking. Porovnat ceny jednotlivých možností v lokalitě si můžete i přes web Trivago. Zejména v Aténách určitě mrkněte i na AirBnB, které je populární zejména mezi mladými lidmi a získáte díky němu i bližší kontakt s místními.

My bychom si za základnu vybrali tento retro apartmán za 539 Kč/os./noc. Dobře vychází i tento pěkný dvouhvězdový hotel za 638 Kč/os./noc. Nedaleko vlakového nádraží se pak nachází tato solidní tříhvězda za 443 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud byste rádi během pobytu na pár dní vypadli z Atén a prozkoumali metropolitní oblast Attiky, tak bez vlastního auťáku to půjde velmi obtížně. Proto se vyplatí si alespoň na pár dní resp. pro jednodenní výlet půjčit kára. Tu si bez problémů vyberete v naší autopůjčovně, kde naleznete nabídky všech velkých půjčoven.

Jak do Bratislavy

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Ceny za čtyřhodinovou jízdu začínají na 225 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak počítejte s cenami od 145 Kč/směr.

Vlakové spojení, které bude jistě pohodlnější, nabízejí i České dráhy a při včasném nákupu Vás jízdné nevyjde o moc dráže než bus.

Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Náhled letenky z Bratislavy do Atén za 1 537 Kč

Atény z Bratislavy za 1537 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)