Atény z Bratislavy za 1 507 Kč
18.1.2017

Atény z Bratislavy

O této nabídce

Nabídku pěkných letenek do Řecka jsme tu dlouho neměli. Teď Vám to však vynahrazuje irský nízkonákladový dopravce Ryanair, který se vytasil s letenkami z bratislavského letiště M. R. Štefánika do Atén již od 1 507 Kč.

Za velice příjemné ceny se do z pohledu historie bohatého města můžete vydat prakticky po celé jaro, včetně pár červnových termínů. Lety z Bratislavy jsou operovány vždy pravidelně v úterky a soboty a je jen na Vás, který termín si vyberete. 🙂

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20
 • Dostupnost: březen – červen 2017
 • Termíny:
  • 14. – 18. 3. za 1 507 Kč
  • 25. 3. – 1. 4. za 1 507 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 1 512 Kč
  • 9. – 13. 5. za 1 599 Kč
  • 16. – 23. 5. za 1 599 Kč
  • 23. – 30. 5. za 1 599 Kč
  • dalších mnoho termínů o pár desetikorun dráž

Ubytování

Pokud si potrpíte na luxusnější ubytování, pak se určitě podívejte na tento přepychový a skvěle hodnocený hotel za 1 216 Kč/os./noc včetně snídaně. Jinak ovšem seženete i levnější ubytko, kdy příkladem může být tento prima hotel za 946 Kč/os./noc. Ovšem cenu za noc lze stlačit ještě níže, tak se mrkněte i na takovýto útulný bejvák již za 547 Kč/os./noc.

Pro porovnání dalších nabízených možností lze využít srovnavač Trivago nebo oblíbený server Booking s velice širokou nabídkou míst, kde v Aténách složit hlavu.

Jak do Bratislavy?

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří operují trasu daleko více spoji. Za čtyřhodinovou jízdu zaplatíte 250 Kč / směr. Do autobusu je možnost přistoupit i v Brně, odkud Vás cesta vyjde na 180 Kč.

Pokud preferujete cestu vlakem, lze využít stejného žlutého dopravce, který začal na této trati taktéž nedávno působit. Jízdenka z Prahy je o stovku dražší než bus, zatímco z Brna Vás cesta bude stát stejně jako autokarem.

Autopůjčovna

Budete-li trávit v Aténách třeba týden, pak Vás již určitě kromě samotného města bude lákat také blízké i třeba vzdálené okolí metropolitní oblasti Attika. V takovém případě jistě využijete automobil. Pro širokou nabídku auťáků k zapůjčení hoďte oko do naší autopůjčovny.

 

Počasí

Ve velice příjemné cenové hladině je k mání dostatek termínů počínaje březnem, kdy se teploty v řecké metropoli pohybují kolem 15 °C, až po červnové termíny. Z našeho pohledu je ideální dobou pro náštěvu města pátý měsíc roku – květen, kdy již bude velice příjemně, ale žádná nesnesitelná vedra.

Náhled letenky za 1 507 Kč z Bratislavy do Atén
Atény z Bratislavy za 1 507 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)