Asiatrip: Istanbul, Indie a Moskva z Prahy za 7523 Kč
19.9.2017

Asiatrip: Istanbul, Indie a Moskva z Prahy

O této nabídce

Po několika eurotripech jsme si řekli, že bychom si pro vás mohli připravit také nějaký asiatrip. V rámci něj se neprve projedeme po Bosporu a budeme obdivovat slavný chrám Hagia Sofia v Istanbulu. Po návštěvě majestátní Modré měšity a památek starověkého Říma ještě stihneme nákupy na Velkém bazaru a už budeme muset vyrazit znovu na letiště za dalším dobrodružstvím.

Druhá zastávka nás čeká v indickém Dillí, odkud se vypravíme do nedaleké Agry na slavný Tádž Mahál. Během 10 denní návštěvy můžeme navštívit také historická města Jaipur, Orchha, Khajuraho nebo posvátné město Varanasí. Stejný itinerář jsme sami absolvovali také a 10 dní na něj bylo tak akorát.

Poslední zastávkou na naší cestě bude zasněžená předvánoční Moskva, která v zimě není o nic méně okouzlující než v létě. Kromě nejznámějších památek navštívíme také obrovské kluziště v Parku Gorkého, kde je mmožné v klidu strávit třeba celý den.

Následovat bude už jen poslední přelet z Moskvy do Bratislavy a následně cesta domů.

Cena všech letenek dohromady přitom je jen 7523 Kč. V případě, že z výletu vynecháme Moskvu a koupíme 2 zpáteční letenky (Praha – Istanbul a Istanbul – Dillí), cena bude ještě o něco nižší.

Podobný výlet s libovolnými délkami pobytu je možné naplánovat na mnoho termínů od listopadu až do března příštího roku.

  • Rezervace a termíny:
    • ​​​​​​​Praha – Istanbul 30.11. – Rezervace na stránkách Pegasus Airlines
    • Istanbul – Dillí 2.12. – Rezervace na stránkách Pegasus Airlines
    • Dillí – Moskva 12.12. – Rezervace na stránkách Pegasus Airlines
    • Moskva – Bratislava 16.12. – Rezervace na stránkách aerolinky Pobeda 

Ubytování

Ubytování ve všech zmíněných zemích můžete pohodlně rezervovat na osvědčeném bookingu. V Indii nás potom někdy výhodněji vyšla rezervace na Agodě.

Cesta po Indii

Při plánování své cesty po Indii se můžete nechat inspirovat třeba našimi zápisky z cest.

Víza

Nezapomeňte, že jak do Indie, tak také do Ruska budete potřebovat vízum. Vízum do Ruska pořídíte za 1820 Kč + přibližně 500 Kč pozvání. Vízum do Indie můžete získat online za cenu 50 USD. Tato položka tedy není úplně zanedbatelná.

Asiatrip: Istanbul, Indie a Moskva z Prahy za 7523 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)