Arménie, Gruzie, Írán atd. z Prahy od 2 946 Kč
11.8.2017

Arménie, Gruzie, Írán atd. z Prahy

O této nabídce

Ukrajinské aerolinky UIA letos zavedly nový tarif „Low-cost“ v jehož rámci můžete cestovat pouze s příručním zavazadlem a toho nyní využijeme v rámci akce týkající se měsíců června a července příštího roku. Nakombinovat totiž mnoho letů do zajímavých destinací za prima ceny. Základem bude vždy let z Prahy do Kyjeva a zpět. Z ukrajinské metropole se pak již zaletíte, kam Vám srdce zavelí. V nabídce je třeba tajuplný Teherán, arménský Jerevan, metropole Gruzie – Tbilisi, přímořské letovisko na Kypru – Larnaka, oblíbená Dubaj nebo i kazašské Almaty ležící na úpatí pohoří Ťan-šan. Dostupné jsou sice termíny až na červen příštího roku, ale kdo plánuje dostatečně dopředu, ten v tomto případě létá za hubičku…

Během cesty se díky dostatečným časům mezi příletem na odletem z letiště Boryspil (u většiny destinací) přímo nabízí možnost podívat se centra krásného Kyjeva a zpestřit si tak celý výlet. Nadšenci zde mohou strávit dní více nebo si udělat ještě další výlet po Ukrajině.

​​​​​​​Pokud se Vám nebude dařit najít vhodné přípoje z Prahy, kde je nejlevnější tarif na mnoho termínů fuč, tak zkuste hledat odlety z Vídně, kde je jich stále dostatek.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ukraine Airlines
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 7 kg
 • Dostupnost: červen 2018
 • Termíny a destinace:
  • Teherán
   • 5. – 13. 6. za 3 741 Kč
  • Jerevan
   • 5. – 13. 6. za 3 542 Kč
  • Tbilisi
   • 5. – 13. 6. za 3 075 Kč
  • Dubaj
   • 5. – 13. 6. za 3 526 Kč
  • Larnaka
   • Praha – Kyjev (5. – 13. 6.) a Kyjev – Larnaca (8. – 13. 6.) za 2 946 Kč
  • Almaty
   • 5. – 13. 6. za 4 607 Kč
 • Tip: další termíny hledejte v anonymním okně a jako měnu zvolte USD

Ubytování

Ve všech inzerovaných destinacích (s výjimkou Íránu) se můžete spolehnout na osvědčený Booking, kde naleznete tu nejširší nabídka ubytovacích kapacit. Další možností, kde hledat je pak srovnavač služeb Trivago.

Náhled letenky z Prahy do Kyjeva za 1 643 Kč
​​​​​​​Náhled letenky z Kyjeva do Teheránu za 2 098 Kč

Arménie, Gruzie, Írán atd. z Prahy od 2 946 Kč
Arménie, Gruzie, Írán atd. z Prahy od 2 946 Kč

guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tonda

Dobrý den letenky do Arménie už nejsou?

Smejky

Hledall jsem ty cervnove letenky 2018 do Armenie a maji tu jen za plnou cenu 320 EUR .

Lokar

„tajuplný Teherán“ a „krásný Kyjev“…. chtělo by to méně lhát. Věnujte se letenkám a podobné bláboly nechte raději bulváru. 🙂

Jarda

Kluci ze „Spolku“ jsou pravděpodobně napojeni na některou z mnohých neziskovek, co nám do Evropy přiváží migranty a hlavně diktují, co je správné si myslet. Nevím, zda dostanete na svoji repliku odpověď. Dost možná, že kluci ze „Spolku“ se vlní na Prague Pride.

Viktor

co to kurva je hoši….Je vidět, že jste cestovatelský zelenáči oba dva. Píšete naprostý koniny bez nejmenšího náznaku vědomostí. kdo trochu poznal svět tohle nevypustí z huby… Jo a trochu vděku za to, že vám tady někdo servíruje dobré akce na letenky.

Luboš

Naprosto souhlasím, dva „velechytráci“ k pohledání…

Jarda

Doporučuji Vám se učit kritickému myšlení. V opačném případě jste snadným objektem každého kulišáka. To je ovšem termín pro dnešní mladou generaci neznámý.

Jarda

To, že jste byl několikrát v životě na krátké cestě někde v Asii, či Latinské Americe z Vás nedělá žádného znalce dané země. To je zcela směšné. Až budete někde žít roky, tak se můžete zapojit do případné diskuze. Lidé z podobných slevových serverů jsou zde sami pro sebe a svůj kšeft. Proto Vám a podobným „znalcům“ servírují klidně Egypt, Keňu, Senegal, Alžír… Tedy země se středním a vysokým rizikem bezpečnosti dané země. Například sousední SR cestou MZV vydala nedoporučení cestovat do Egypta, což mj. znamená že žádná tamní pojišťovna Vás pro danou Adventure nepojistí. To asi ani netušíte – nedivím se.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)