Argentina – Ohňová země – 16 287 Kč
8.7.2016

Argentina - Ohňová země

O této nabídce

Vydejte se na samý konec světa do jedné z nejjižněji položených měst na světě (jižnější je akorát malá vesnička Puerto Williams) a užijte si nádhernou přírodu Ohňové země a Patagonie. Do Ushuaii se dostanete z Frankfurtu za 16 287 Kč během léta, kdy teploty dosahují až příjemných 20°C, například s odletem 1. února a návratem 15. února Rezervuj tenhle termín >>

[highlightbg]

  • Rezervace: v našem vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: 2x 23kg k odbavení
  • Dostupnost: podle podmínek tarifu od 6. ledna 2017 do 13. prosince 2017, nejvíce letenek najdete od ledna do března

TIP: Do chilského El Calafate nedaleko nádherného parku Torres del Paine se dostanete za 16 934 Kč vyhledej letenku >>

[/highlightbg]

Ubytování v Argentině

Dvě zavazadla k odbavení přímo vybízí si s sebou sbalit stan a užít si přírodu jaksepatří, nicméně pozor,  v Patagonii i v Ohňové zemi pořádně fouká a v noci teploty klesají pod 0°C, ubytování ale zde není žádný med, v Ushuaii bychom bydleli v tomhle jednoduchém ubytování. 

Půjčení auta

Bez auta se v Ohňové zemi neobejdete, pro cestování v rámci Ohňové země se mrkněte do naší autopůjčovny, pokud se ale rozhodnete přejet Magalhaesův průliv a zároveň navštívit Chile, musíte mít speciální povolení, které vydává pouze pronajímatel aut Localiza, mrkněte přímo na jejich stránky.

A kdo chce bouchnout rozpočet, může si v Ushuaie koupit jednu z last minute cest na Antarktidu, nejlevněji jsme viděli v únoru týdenní plavbu v kajutě pro čtyři osoby za 140000 Kč. 🙂

A jak do Frankfurtu?

Z Prahy se do Frankfurtu se dostanete s autobusy Eurolines, Student Agency nebo Flixbus, jednosměrné jízdenky začínají na 800 Kč.

Náhled letenky za 16 287 Kč

Argentina - Ohňová země - 16 287 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)