Argentina – Buenos Aires z Vídně za 13983 Kč
3.9.2016

Argentina – Buenos Aires z Vídně za 13983 Kč

O této nabídce

Dlouho jsme zde neměli levné letenky do jiné latinskoamerické země nežli Brazílie. Tak je nejvyšší čas to napravit. Vneste do přelomu roku trochu “ dobrého vzduchu“ a vydejte se do argentinské metropole Buenos Aires. V nabídce se nyní objevily letenky z nedaleké a dobře dostupné Vídně se společností Turkish airlines již za 13981 Kč. Termínů je  zatím dostatek, ale očekáváme, že již brzy to platit nemusí, tak neváhejte a vyražte za dalším  dobrodružstvím.
Letět můžete klidně již 5. listopadu s návratem 16. listopadu -> REZERVUJ ZDE  nebo na delší časový úsek od 8. ledna do 27. ledna PRÁVĚ TAKTO.

  • Rezervace: přes náš vyhledávač
  • Termíny: v tomto kalendáři
  • Dostupnost: listopad 2016 – březen 2017 (s odlety do 8. ledna 2017)
  • Zavazadla: 2 ks o maximálních hmotnostech 23 kg tzn. 46 kg odbavené bagáže a 1 ks palubního zavazadla

Ubytování

Pro první dny, které asi budete trávit přímo v Buenos Aires je nejjednodušší cestou k bezpečnému spánku rezervace pokoje přes Booking. Pokud hledáte komfortnější zázemí neváhejte zkusit tento čtyhvězdový hotel s vynikajícími referencemi. Skvělou alternativou na stále vysoké úrovni, byť za lepší cash může být i tato čtyhhvězda! S výborným poměrem cena/kvalita se ještě nabízí například tyto apartmány již za 374 Kč/os/noc.

Autopůjčovna

Určitě Vám doporučujeme si zapůjčit automobil, abyste mohli snadno a jednoduše objevit i další místa v Argentině než jen okolí hlavního města. Ovšem zde pamatujte, že celá země je velmi rozlehlá a mezi jednotlivými místy jsou delší vzdálenosti a za volantem tudíž nějaký čas rozhodně strávíte. Nicméně se to určitě vyplatí! Aktuálně nejvýhodnější nabídky naleznete v naší autopůjčovně.

Kam v Argentině?

Samozřejmě kromě prohlídky hlavního města Buenos Aires, byste se s pomocí automobilu měli vydat severním směrem na hranici s Brazílií a navštívit monumentální vodopády Iguazu falls s přilehlým národním parkem, kde  se jedná o největší systém vodopádů a kaskád na světe. Za zmínku stojí také oblast Mendozy na západě země v podhůří And proslulá svými vinařstvími. K vínu si jistě nabídněte tradiční empanády, což jsou kapsy z těsta plněné masem nebo sýrem. V centrální části země také zamiřte k Salinas Grandes, pozůstatku dřívějšího jezera, dnes profilovanému jako slaninsko (mokřad s vysokým obsahem soli v půdě) s ojedinělým biotopem. Trochu jižněji od Salinas Grandes se nachází druhé nejvyspělejší argentinské město Cordóba s množstvím koloniálních památek zapsaných i na seznamu Unesco. Snad nemusíme dodávat abyste během cesty určitě ochutnali (třeba i několikrát :)) vyhlášené argentinské stejky z místního dobytka, bude to neopakovatelný gurmánský zážitek, na nějž ještě po návratu bude jistě vzpomínat.

Náhled letenky za 13983 Kč

Argentina - Buenos Aires z Vídně za 13983 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)