Apulie – Bari – 1058 Kč
30.5.2016

Apulie - Bari

O této nabídce

Na začátku července můžete navštívit italskou Apulii. Nejen za dobrým vínem, ale také za pěknou architekturou, jako je městečko Alberobello, pěkné pláže najdete v okolí města Polignano a Mare, přibližně 40 minut jízdy vlakem podél pobřeží. Dostat se tam můžete z Prahy do Bari s Wizzairem za 1058 Kč, s odletem 7. července a návratem 12. července.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na wizzair.com
  • Dostupné termíny: 7. 7. – 12. 7., 9. 7. – 12. 7.
  • Zavazadla: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, na krátký výlet by to v létě mělo stačit
  • Členství Wizzair: Je potřeba, pokud členy nejste, členství si zakupte (návod), letenka vás včetně něj vyjde na 1507 Kč

[/highlightbg]

Ubytování

Přímo v centru Bari vychází slušně tenhle hotel. Jednoduché bydlení kousek u pak vychází v tomhle hotelu (dejte si pozor na varianty se společnou sprchou a se sprchou na pokoji).

Okolí můžete prozkoumat třeba na kole, které si můžete půjčit na hotelech, vzdálenější lokality pak půjčeným autem z autopůjčovny.

Náhled termínu za 1058 Kč

Apulie - Bari - 1058 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)